Planetární stezka
Dne 1.6.2024 jsme uspořádali pro mladé hasiče planetární stezku.
V sobotu 1.6.2024 jsme se s mladými hasiči vydali do Uherského Brodu na planetární stezku.
V 8h jsme vyráželi vlakem ze Starého Města. Po příjezdu jsme se vydali hned k první planetce. Svou cestu jsme zakončili u planetky Neptum, která se nacházela u hvězdárny.
Cestou zpět jsme se stavili na dětském hřišti, kde nás zastihl déšť, ale děti nasadii pláštěnky a pokračovali ve hře.
Poté jsme se stavili v cukrárně a po návštěvě cukrárny jsme se vydali zpět na vlak a vyrazili jsme zpět domů.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
1. 6. 2024 9:15
Datum poslední aktualizace:
21. 6. 2024 10:14

